FORUM SVE I SVASTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM SVE I SVASTA

forum za sve i svasta
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Saljivi SMS

Ići dole 
AutorPoruka
Maja
Administrator
Administrator
Maja


Broj poruka : 138
Godina : 27
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 25.05.2008

Character sheet
skor: 28.94

Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 5:16 pm

Pozvani korisnik trenutno nije dostupan zato sto mu je
mobilni upao u vodu,molimo pokusajte kasnije kada mu se telefon osusi!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maja
Administrator
Administrator
Maja


Broj poruka : 138
Godina : 27
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 25.05.2008

Character sheet
skor: 28.94

Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:25 am

Lezim u krevetu, gledam nebo i zvijezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i
mislim....................JEBO TE, GDJE MI JE KROV???

STvArnOJezAJeBaNOkADatINekOPoSaLjepORukUNapiSanUBeZraZMaka IZNaKOvaINteRPuNKcIJepAJoSAkoNEmAMnOgoSMisLA...

Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim/om slomit cu ti rebro!

Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM!
Nazad na vrh Ići dole
Maja
Administrator
Administrator
Maja


Broj poruka : 138
Godina : 27
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 25.05.2008

Character sheet
skor: 28.94

Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:31 am

Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

U jednom hladnom zimskom danu nasle cure jednu bananu, pa je ljube, pa je lizu, u zivot da je dizu. Gle pa to je moja kita, popusi je ko procita!


Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetis jaku ceznju i pamet ti se
pomuti, nije to ljubav, to je INFARKT!

Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ!
Nazad na vrh Ići dole
Maja
Administrator
Administrator
Maja


Broj poruka : 138
Godina : 27
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 25.05.2008

Character sheet
skor: 28.94

Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:35 am

Napokon sam sigurna sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O)

Takmicili se zec i magarac koji ima veci. Izvadi mago veliki, a zec mali. Kad zec vidi poce da bezi. A mago veli, nije za tebe moja kita nego za onog koji cita !
Nazad na vrh Ići dole
Maja
Administrator
Administrator
Maja


Broj poruka : 138
Godina : 27
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 25.05.2008

Character sheet
skor: 28.94

Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:50 am

O Srbijo moja draga javljam ti se ja iz Haga, kako Mira kako deca, s kim se sada jebe Ceca.Ovde mi je lepo, jedem samo "MONTE" a navecer *&*&*&* Karlu Del Ponte!

Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!!

Jutros je policija pronasla tijelo potpuno mutirano bez zuba, kose, mozga.
Molim te, javi mi se da se vise ne brinem.


k***c je mafijas, celav je, ima oziljak na glavi, nosi koznu jaknu i voli svugdje da zaviri.

Trava se zeleni, nebo se dere a Romeo Juliji pod prozorom SERE.


Love is NAME, sex is GAME, forgat THE NAME and PLAY THE GAME!

Dragim neprijateljima zelimo srecan prelazak preko minskog polja uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak".


Nasmesi se ako hoces da spavas samnom...!!


Pre nego shto legnesh da spavash obavezno obrishi vrat!!! (tvoj VAMPIR)



Kozmeticki salon "LEP U PIZDU MATERINU" obavjestava vas da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo....jer nismo nabavili kombajn!

Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj jebote pomeri dupe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Saljivi SMS Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS   Saljivi SMS Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Saljivi SMS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM SVE I SVASTA :: ZABAVA :: SMS-
Skoči na: